Proje Açılış Toplantısı 30 Mart 2021’de, 10.30 – 12.00 saatleri arasında gerçekleştirildi. Açılış toplantısını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Açılış toplantısı akabinde projeye başvurular alındı. Başvuruların alınmasından sonra belirli periyotlarla toplanan Seçici Kurul, proje sürecini değerlendirmenin yanında, başvuru sahipleri arasından projeye katılacak isimleri belirledi.

10 Mayıs 2021 tarihinde başvuru sahiplerinin katıldığı bir Aday Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Bu toplantıda projeye kabul edilen isimlere, proje kapsamında verilecek eğitimler ve yapılacak faaliyetler detaylı bir şekilde iletidi. Toplantı sonrasında da katılımcılara eğitimlere ilişkin önceden okuma yapmaları gereken kaynaklar iletildi.

Proje kapsamında katılımcılara verilecek Sürdürülebilirlik Eğitimi, 22 – 29 Mayıs 2021 tarihlerinde çevrim içi ortamda, interaktif şekilde, Ali Gizer ve Dilek Emil tarafından verildi. 

Projemiz şu anda Sürdürülebilirlik Eğitimleri Değerlendirme Çalışması aşamasındadır. Bu aşamada katılımcılardan, kendilerine iletilen çalışmayı tamamlayarak 19 Haziran 2021 tarihine kadar akademi@tgdf.org.tr adresine iletmeleri istenmektedir.

Son aşamaya katılmaya hak kazanan katılımcılara verilecek Koçluk/Liderlik Eğitimi, Perfect Mind Coach Academy işbirliği ile 1- 3 Ekim 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilmiştir.