Dünyamız; hem çevresel anlamda, hem politika ve ticaret gibi insani alanlarda sürekli devinim içerisindedir. Günümüzde başarının anahtarı, değişerek ve gelişerek bu devinime ayak uydurabilmekten, şartları öngörerek doğru yönde adımlar atabilmekten geçmektedir.

Hem kişisel hayatımızda, hem iş hayatımızda her gün birçok karar vermek durumunda kalmaktayız. Bu açıdan bakıldığında hepimiz hayatımızın bir ya da birden fazla alanında yöneticilik yapıyoruz. İyi bir yönetici olmanın dayandığı altın kurallar, hayatımızın tamamında başarının temel dayanakları olarak karşımıza çıkıyor: Tutarlı olmak, iyi ve doğru iletişim kurmak, doğru hedeflere odaklanmak, değişen şartlar karşısında esnek olmak, bilgiye ve yeni fikirlere açık olmak, başkalarıyla yardımlaşmak.

TGDF Akademi olarak verdiğimiz gelişim ve yönetim eğitimleri; liderlik, takım yönetimi, profesyonel iletişim, ikna, beden dili, zaman ve stres yönetimi gibi çok geniş yelpazede konuları kapsamaktadır. Bu eğitim serimiz sadece şirketlerin yönetim kademesinde bulunan kişilere değil; bir takım içerisinde görev alan, işlevsel bir topluluğun parçası olan bireylere; hem iş, hem iş dışı yaşamlarına yönelik önemli kazançlar sağlayacaktır.

Liderlik ve Yöneticiler için Temel Koçluk Eğitimi
 
Takım Yönetme – Güven Yaratma Eğitimi
 
İkna ve Müzakere Eğitimi
 
Profesyonel İletişim – Geri Bildirim Eğitimi
 
Profesyonel Satış ve Satış Ekibi Dizaynı Eğitimi
 
NLP – Müzakere İkna Odaklı Satış Eğitimi
 
Beden Dili, Yüz Okuma Teknikleri, Olay Yeri ve Durum İncelemesi
 
Zaman Yönetimi ile Performans Yaratma
 
Stres ve Stres Yönetimi
ikon_gelisim-yonetim