Geleceğin Yöneticileri Yetiştirme Programı​

Geleceğin Yöneticileri Yetiştirme Programı​

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1598305174944{margin-top: 35px !important;margin-bottom: 35px !important;}”]

Birbirini tamamlayan 3 modülden oluşan Geleceğin Yöneticileri Yetiştirme Programı, kapsamlı içeriği ile yönetici olmak için gereken tüm donanıma sahip olmanızı sağlayacak.

[/vc_column_text]

[vc_column_text]Eğitimlere tıklayarak programların içeriği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”16px”][vc_column_text]Eğitimler Kamil Murat Özlen (PCC Coach – Mentor – Facilitator) tarafından verilecektir.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”16px”][vc_column_text]Modüllerin içeriğini inceledikten sonra katılmayı düşündüğünüz programlar hakkında akademi@tgdf.org.tr adresinden bizlere dönüş yapabilirsiniz. Grup katılımlar ve program dahilindeki tüm eğitimlere katılmak isteyenlere özel indirim avantajları hakkında bilgi almak için de bizimle iletişime eçebilirsiniz.

[/vc_column_text]


[vc_empty_space css=”.vc_custom_1598305040768{margin-top: 5px !important;margin-bottom: 5px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1598305137587{margin-top: 25px !important;margin-bottom: 25px !important;}”]Kamil Murat Özlen kimdir?

ICF Akredite PCC ünvanlı Profesyonel Koç, Eğitmen ve Fasilitatördür. 2015 yılında kurduğu Perfect Mind Coach Academy bünyesinde ICF – ACSTH ve AC 144 saat onaylı eğitim vermektedir. 2016 yılından beri Kurumlara Koç ve Fasilitatör olarak tasarladığı eğitimleri vermektedir. 2019 Aralık ayından beri ICF de Onaylı ve Resmi Mentor’ dur. Tüm koçluk sertifikasına sahip Koçlar ve ayrıca ICF den ACC ve PCC unvan başvurusu yaparak sınava hazırlanan koçlar için resmi Mentorluk yetkisine sahiptir.

 

Perfect Mind Business markası ile Kişisel ve organizasyonel gelişim alanlarında kurumsal firmalara ihtiyaçları doğrultusunda Fasilitasyon ile eğitim tasarlamakta, kurum içinde Yönetici ve Takımlara performansa yönelik Koçluk yapmaktadır.

 

Uzmanlık alanları; Fasilitasyon, Bireysel Koçluk, Yönetici ve Takım Koçluğu, Mentorluk, İlişkiler Koçluğu, Satış Koçluğu; Ekip Kurma ve Yönetimi, Koçlukvari İletişim, Eğitimcinin Eğitimi, Profesyonel Satış, Tele Satış, Zaman Yönetimi ve Beden dili gibi eğitimlerdir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]