Kamil Murat Özlen kimdir?

Kamil Murat Özlen ICF Akredite PCC ünvanlı Profesyonel Koç, Eğitmen ve Fasilitatördür. 2015 yılında kurduğu Perfect Mind Coach Academy bünyesinde ICF – ACSTH ve AC 144 saat onaylı eğitim vermektedir. 2016 yılından beri Kurumlara Koç ve Fasilitatör olarak tasarladığı eğitimleri vermektedir. 2019 Aralık ayından beri ICF de Onaylı ve Resmi Mentor’ dur.  Tüm koçluk sertifikasına sahip Koçlar ve ayrıca  ICF den ACC ve PCC unvan başvurusu yaparak sınava hazırlanan koçlar için resmi Mentorluk yetkisine sahiptir.

Perfect Mind Business markası ile Kişisel ve organizasyonel gelişim alanlarında kurumsal firmalara ihtiyaçları doğrultusunda Fasilitasyon ile eğitim tasarlamakta, kurum içinde Yönetici ve Takımlara performansa yönelik Koçluk yapmaktadır.

Uzmanlık alanları; Fasilitasyon, Bireysel Koçluk, Yönetici ve Takım Koçluğu, Mentorluk, İlişkiler Koçluğu, Satış Koçluğu; Ekip Kurma ve Yönetimi, Koçlukvari İletişim, Eğitimcinin Eğitimi, Profesyonel Satış, Tele Satış, Zaman Yönetimi ve Beden dili gibi eğitimlerdir.

Kamil Murat ÖZLEN, kariyerinde uzun yıllar Medya’da önemli kuruluşlarda Profesyonel Satış Yöneticisi olarak orta ve üst düzeyde görev yapmıştır. 1997’ de Sabah Gazetesi ile başlayan medya profesyonelliği, NTV Doğuş Grubu, Ciner Yayın Grubu ve Digiturk ile devam etmiştir.

Kişisel gelişim alanında 2009’da profesyonel bir koç ile çalışarak kendi yolunu belirlemiş ve eğitimlere katılarak yaşamında ve çevresinde uygulamalarını ilerletmiştir. Sahip olduğu sertifikalar; NLP Practitioner, Usui Reiki Master, ICF Profesyonel Koçluk, Yönetici ve Kurumsal Koçluk, İlişkiler Koçluğu, National Guild of Hypnotists’ den Hipnotis, TA 101, TA 202 (Bogdan Serbanescu,PhDP,TSTA), Peryön-Rıza Kadılar- Mentorluk Proje Yöneticiliği, TPC Leadership Yaratıcı Fasilitasyon Teknikleri

Kamil Murat Özlen , 1998 yılında İstanbul Üniversitesi iktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2018’ de EMCC Türkiye’nin (Mentorluk ve Koçluk Derneği) katkılarıyla ilk defa açılan uluslararasıonaya sahip Türkiye’nin ilk Yönetici Koçluğu ve Mentorluk İşletme Yüksek Lisans programını bitirmiş 2019′ da işletme MBA ve EMCC (Avrupa Mentorlar ve Koçlar Derneği) Practitioner sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Kamil Murat Özlen ICF ve ICF Türkiye, EMCC, IARP (International Association of Reiki )  üyesidir.